Eğitim
Giriş Tarihi : 10-11-2021 17:20   Güncelleme : 10-11-2021 17:20

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ EDİRNE ÇOCUK HAKLARI DERNEĞİ’NDEN, ’NE ZİYARET

EDİRNE ÇOCUK HAKLARI DERNEĞİ’NDEN, TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ EDİRNE ÇOCUK HAKLARI DERNEĞİ’NDEN, ’NE ZİYARET

Edirne Çocuk Hakları Derneği Başkanı Av. Nebahat Çavuş, Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyarette, derneğin faaliyetleri ve hayata geçirdikleri projeler hakkında bilgiler veren Edirne Çocuk Hakları Derneği Başkanı Av. Nebahat Çavuş, topluma çocuk ve insan hakları konusunda bilinç ve duyarlılık kazandırmak amacıyla tüm kurumlarla bir araya gelmeyi ve görüş paylaşmayı önemsediklerini belirterek, Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na bugüne kadar verdiği destekler için teşekkür etti.
Kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ise Trakya Üniversitesi olarak, gerek ülkemizin geleceği gençlerin gerekse yarının sahipleri çocukların en iyi şekilde yetiştirilerek hayata hazırlanmaları için büyük gayret sarf ettiklerini ifade etti. Çocukların ve gençlerin yararına olacak her türlü iş birliğine ve projeye bundan sonra da hazır olduklarını dile getiren Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, aynı bilinçle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.