Eğitim
Giriş Tarihi : 19-10-2021 10:44   Güncelleme : 19-10-2021 10:44

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ EDİRNE SOSYAL BİLİMLER MYO ÖĞRENCİLERİNDEN TATLI BİR MERHABA SÜRPRİZİ

EDİRNE SOSYAL BİLİMLER MYO ÖĞRENCİLERİNDEN TATLI BİR MERHABA SÜRPRİZİ

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ EDİRNE SOSYAL BİLİMLER MYO ÖĞRENCİLERİNDEN TATLI BİR MERHABA SÜRPRİZİ

Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileri, yeni gelen arkadaşlarını tatlı bir ikramla karşıladı…
Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği programı öğrencileri, mutfak hizmetleri dersi kapsamında hazırladıkları limonataları yeni gelen öğrenci arkadaşlarına ikram etti.
Üniversite eğitimi için Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nu tercih eden ve okula yeni başlayan öğrenciler, üst sınıflardaki arkadaşları tarafından tatlı bir sürprizle karşılandı. Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü öğrencileri, Mutfak Hizmetleri dersi kapsamında limonata yaparak okula yeni başlayan arkadaşları ile paylaştı.
Öğrenciler, Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun mutfaklarında hazırladıkları limonataları okul girişinde kurdukları stantta, arkadaşlarına ve hocalarına ikram etti. Derse gelen öğrencilerin, limonata ikramına ilgisi yoğun oldu. Öğrenciler tarafından düzenlenen etkinliğe, Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa Hatipler’in yanı sıra öğretim elemanları ve idari personeller de katıldı.