Eğitim
Giriş Tarihi : 21-09-2021 19:01   Güncelleme : 21-09-2021 19:01

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İLE ÖZEL EDİRNE AMERİKAN KÜLTÜR YABANCI DİL KURSU ARASINDA İŞ BİRLİĞİ

Trakya Üniversitesi personeli, personel çocukları ve öğrencilerin Özel Edirne Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu hizmetlerinden avantajlı koşullarda yararlanmasını sağlamak amacıyla önemli bir protokole imza attı

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İLE ÖZEL EDİRNE AMERİKAN KÜLTÜR YABANCI DİL KURSU ARASINDA İŞ BİRLİĞİ

Trakya Üniversitesi personeli, personel çocukları ve öğrencilerin Özel Edirne Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu hizmetlerinden avantajlı koşullarda yararlanmasını sağlamak amacıyla önemli bir protokole imza attı. Protokol ile Trakya Üniversitesi akademik ve idari personeli, personel çocukları ve Trakya Üniversitesi öğrencilerine Özel Edirne Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’na yaptıracakları kayıtlarda %20 oranında indirim uygulanacak.
Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ile Özel Edirne Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Müdürü Nihal Akar tarafından imzalanan protokol kapsamında Trakya Üniversitesi akademik ve idari personeli, personel çocukları (7-14 yaş) ve Trakya Üniversitesi öğrencilerine kayıt yaptırırken, o dönem için belirlenen eğitim ücreti üzerinden %20 indirim uygulanacak. Protokol kapsamında ayrıca kardeşlere, her bir öğrenci için ilave %5 kardeş indirimi yapılacakt. Bunlara ek olarak eğitime ihtiyacı olan 3 öğrencinin eğitim masrafları ise Özel Edirne Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu tarafından karşılanacak.