Eğitim
Giriş Tarihi : 17-11-2021 14:32   Güncelleme : 17-11-2021 14:32

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ VE ALGURLAR OTOMOTİV İŞ BİRLİĞİNDE TEKNİK EĞİTİM

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ VE ALGURLAR OTOMOTİV İŞ BİRLİĞİNDE TEKNİK EĞİTİM

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ VE ALGURLAR OTOMOTİV İŞ BİRLİĞİNDE TEKNİK EĞİTİM

Trakya Üniversitesi ve Algurlar Otomotiv iş birliğinde düzenlenen “Otomotiv Sektöründe Atölye Teknik Eğitimi” tamamlandı.
Trakya Üniversitesi, ülkemizin nitelikli iş gücü ihtiyacının karşılanması için sektörün önde gelen firmalarıyla öğrencileri bir araya getirmeye devam ediyor.  Trakya Üniversitesi ile Algurlar Otomotiv arasında gerçekleştirilen iş birliği protokolü kapsamında başlatılan faaliyetlerin ilki olan ve öğrencilerin otomotiv sektöründe bilgi teknolojileri destekli teknik süreçleri öğrenmelerini amaçlayan “atölye teknik eğitimi” süreci başarıyla tamamlandı.
Trakya Üniversitesi Kariyer Merkezi, Edirne Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Algurlar Otomotiv iş birliğinde düzenlenen eğitimlere, Edirne Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun ilgili bölümlerinde okuyan öğrenciler katıldı.
Skoda Türkiye Distribütörü Yüce Auto bünyesinde teknik eğitmen olarak görev yapan Bülent Ilıpınar tarafından verilen eğitimlerde Edirne Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Barış Özkapı, Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Didem Tuncay ile Meslek Yüksekokulu öğretim elemanlarından Dr. Öğr. Üyesi Cem Canan, Öğr. Gör. Elif Gül ve Öğr. Gör. Nedret Noyan Özkayalı da yer aldı.