Edirne Haber
HV
04 ARALIK Pazartesi 19:36

Ümit Özdağ'dan Davutoğlu'na senin neyi bildiğini ben biliyorum.

Sen benim bildiğimden daha fazlasını biliyorsun. Artık konuş″ çağrısında bulundu.

SİYASET
Giriş Tarihi : 17-11-2022 17:16   Güncelleme : 17-11-2022 17:16
Ümit Özdağ'dan Davutoğlu'na senin neyi bildiğini ben biliyorum.

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Denizli’ye gitti.

Basın mensuplarıyla buluşan Genel Başkan Prof. Dr. Ümit Özdağ'a Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile ilgili soru yöneltilmesinin ardından, Davutoğlu'nun gerçekleri söylemekten korktuğunu iddia etti.

Ahmet Davutoğlu için ″Türkiye'nin başına, Cumhuriyet tarihi boyunca en büyük belayı açtın″ diyen Özdağ, ″Milyonlarca sığınmacının Türkiye'ye girmesinden sen sorumlusun. Türk Halkına yalan söylüyorsun, gerçeği söylemeyerek. Senin neyi bildiğini ben biliyorum. Sen benim bildiğimden daha fazlasını biliyorsun. Artık konuş″ çağrısında bulundu.

’Zafer Partisi’nin aylardan beri ısrarla vurgulaması, konuyu gündeme getirmesine rağmen sınır güvenliğinin sağlanmadığını öne süren Özdağ, ″Sınır güvenliği sağlanmadığı için delik deşik olan sınırlarımızdan her türlü terörist uyuşturucu, suçlu, tecavüzcü geçiyor ve Türkiye’ye giriyor. Bunlardan bir tanesinin sadece bir tanesinin Taksim’de yaptığını gördünüz.

Daha önce de İstanbul’da Reina adlı bir mekânın ki uluslararası bir mekân. 2 milyar dolarlık yılda katkısı varmış Türkiye turizmine. 30 dolarlık bir kalaşnikof ve bir kişi tarafından silindi. Terörle mücadele İstiklal caddesinden saksıları kaldırarak yapılamaz. Terörle mücadele sınırlarda yüzde yüz güvenlik sağlayarak yapılır. Milyonlarca yabancının, suçlunun, uyuşturucu tacirinin, mafya elemanının, teröristin olduğu bir İstanbul’da Türkiye’de kamu güvenliğini sağlamak, milli güvenliği sağlamak, teröre karşı etkili bir mücadele vermek neredeyse imkânsızdır. Uyuyan hücrelerin hepsinin uyandırılması durumunda Türkiye’de kamu güvenliği tamamen ortadan kalkacaktır.″ diye konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR